Aktuálně - úplněk 27.11.23

27.11.2023

Milí přátelé,

srdečně vás zdravím v dnešní silné úplňkové energii ze sopečného Tenerife, kam jsem se po půl roce vrátila.. a zároveň tímto zahajuji nový blog na průvodci duše🙂

Díky otevřeným energetickým portálům se tu velmi dobře cestuje nejen astrálně, ale i v čase, a samozřejmě mezidimenzionálně :-) nevýhodou však je, že si ani v noci moc neodpočinu…🙃

Jako vždy sdělení je mnoho.. o některá se dnes s vámi podělím, některá potřebuji ještě zpracovat…

Dnešní úplňková energie se ve svém působení propojuje s vlnou "ultravysokoenergetického" kosmického záření, které od 23.11. nabírá na intenzitě. Tyto silně nabité částice Helia a dalších prvků k nám proudí z oblasti, kde se nenachází žádné nám známé galaxie ani jiné vesmírné struktury.

Čili přináší sebou zcela nové energo-informační pole, v jehož frekvencích se v nejbližší budoucnosti budeme koupat. A tak jsem se o včerejší úplňkové noci ladila nejen na aktuální "úplňkové" zprávy, ale i tato pole, abych zjistila, čemu se máme učit..Kosmické záření


"Ultravysokoenegetické" kosmické záření 


Díky svému 'supernáboji' přináší částice nového typu záření možnost na změnu v naší buněčné struktuře. Před nějakou dobou jsem psala o změnách týkajících se elektřiny, které probíhají po celé galaxii. Naše smlouva s touto mocnou bytostí prochází změnami a je třeba, abychom si každý sám za sebe udělali up-grade. 

Lidé jsou elektrické bytosti a na elektřině jako takové jsou závislí. Bez elektrického impulzu by neproběl žádný proces v těle, netlouklo by srdce, nepřenášely by se impulzy, prostě nic.. A kosmické záření, které sem právě proudí, nám dokáže pomoci v přenastavení našeho el. fungování

- připraveným pomůže v up-gradu 'rozvaděče' a jednotlivých okruhů; může napomoci nárůstu mozkové aktivity, spuštění nových vláken DNA, čili opětovnému spuštění schopností, které jsme kdysi dávno měli …

- nepřipraveným může elektrické okruhy vyzkratovat. Také může dojít k super rychlým procesům buněčného dělení - bujení (rakovina), nebo změnám v srdeční či mozkové aktivitě..

V obou případech jsou lidé více nervózní, unavení, mohou mít potíže se zrakem - oči jakoby nestačily 'koukat' skrze nový druh světla, které se někdy může jevit jako zvláštní mlhovina (nemá nic společného s mlhou); také vnímáme, že lom světla je jiný.

Slezina dostává na frak už nějakou dobu, a ani teď si neodpočine - je třeba, aby přehodnotila způsob, jakým vyhodnocuje příjem živin; játra a slinivka také potřebují přepřahnout; otevírá se totiž možnost příjmu pránické energie jakožto zdroje výživy (doteď byla schopna převádět a integrovat pránu jenom hrstka dospělých a převážně děti narozené po roce 2000) - byť by tvořila jen její část - takže se nemusí jednat o čisté Brethariánství.

Naštěstí se nám otvírá možnost aktivace nových energetických center v těle (čakry), které nám v up-gradu pomáhají (budeme aktivovat na Krajinách duše).

Také moc doporučuji cvičit Tai Chi nebo Qigong.

Nastal čas poohlédnout se po nových zdrojích a formách energie.. dění kolem elektřiny ve hmotném světě je totiž odrazem jemněhmotné změny, která se nás všech dotýká..Úplňkový rituál 27.11.2023


Měsíc v úplňku


Úplňkový měsíc byl nejsilnější dnes v noci, z 26.11. na 27.11. nad ránem. Silný tah měsíce o sobě dával znát, když vlny tančily všude, všemi směry, jako splašené.. Lidé byli celou neděli nervózní a v křeči - vždyť přeci musí dostát tomu, co si předsevzali; většina lidí svým způsobem cítila napětí a úzkost. 

Energie se projevovala již několik dní - lidé mi sdělovali stejné věci, ať tady na ostrově, nebo od nás - každý v jiných odstínech, ale podstata byla stejná; dnes tyto energie kulminují...

Prvním tématem dnešního úplňku je velké očekávání a nároky 

(nejen na sebe ale i od ostatních), a tím pádem snadné zklamání, rozhořčení, hádky. Lidé, kteří na sebe hodně tlačí, mají na sebe vysoké nároky, a jsou k sobě tvrdí, mohli poslední týden trpět bolestmi hlavy a zad; a ti, kteří jsou zvyklí obracet se ven, aby byly jejich nároky splněny, byli v tyto dny také zklamaní a frustrovaní - je třeba hledět dovnitř, a v sobě nacházet odpovědi. Je třeba začít u sebe s čímkoli, co si přejeme splnit.. 

zkusme se podívat na to, jaká vztah máme především sami se sebou?


Druhým tématem je jakési pnutí, oscilace v rámci duality

která se u některých propojuje s předchozí frustrací. U některých se projevovalo jako vnitřní konflikt. 

Dnešní úplněk nás vyzývá k přestupu "za dualitu" - nikoli její popření, ale k přijetí a integraci obou pólů..


Třetím tématem re-aktivace hlubokých nezpracovaných témat.

Tak to je velké sousto, neb témata mohou pocházet z dětství, stejně tak z minulých životů.. člověk neví.. najednou to blafne, kolem je požár, a jen ho uhasit mu dá pěkně zabrat. A pak aby to ještě s nadhledem zpracoval..

Vyplácí se být pouhým pozorovatelem celé situace a vnímat emoce jako poryvy větru na hladině klidného jezera.. Toto téma, myslím, patří i Egregoru Tenerife..


Aktuální témata

Pojďme se tedy podívat na témata, která se aktuálně otvírají


-energie

-flexibilita

-míra (příjem a výdej energie/jídla)

-pozornost, očekávání a nároky

-vztah se sebou

-dualita

-13. komnata


Můžeme si položit otázky:


Nakolik ctím svoje potřeby? Vnímám své tělo, a poslouchám jej?

Jsem flexibilní? Umím se každý den naladit na své potřeby, vyhodnotit je a řídit se jimi, byť tím pádem mohu být považován za nestabilního a divného?

Čemu pak dám přednost? Svým potřebám nebo tomu dostát vnější image (i za cenu sebe-destrukce)?

Jak to mám se svou energií? Co/kdo mě sytí, co/kdo mi jí bere, a jak s tím nakládám? Nakládám s tím vědomě?

Jaký mám vztah k jídlu? Jím vědomě - to, co mi dělá dobře (ctím se), nebo nevědomě - cokoli, co mi přijde do cesty, a často to, co mi škodí, případně množství, která mi škodí?

Jaká mám od sebe očekávání, a na kolik mi slouží?

Čemu denně věnuji nejvíc pozornosti? Věnuji svou pozornost vědomě/záměrně? Co mi denně odvádí nejvíce pozornosti?

Když jsem netrpělivý/nedůtklivý, nebo když mi něco nejde, nebo když se objeví nepříjemný pocit, se kterým si nevím rady, dokážu se přijímat s laskavostí, nadhledem či humorem, nebo se beru příliš vážně, sebekriticky, a odsuzuji se? A který z těchto dvou přístupů mi poslouží lépe, abych si mohl nezpracovaná témata či neúspěchy zpracovat?Krásné dny všem ❤️️