NADCHÁZEJÍCÍ RITUÁLY

Kouřové noci

25.12.2023

Rituál Svatých nebo-li kouřových nocí mnohým nahrazuje rituál Zimního Slunovratu. Zrcadlí potřebu lidí usebrat se v době bezčasí, kdy se čas na Slunovrat zastaví, a staré se prolíná s novým (poselství Zimního Slunovratu najdete v předchozím článku:-)). Je známkou toho, že i když církev lidem nahradila "pohanský" svátek Zimního Slunovratu Vánocemi,...

obklopuje mne zasněžená krajina a opojné posvátné ticho, které si o to více uvědomuji díky jemnému šepotu chumelících vloček a vyprávění větru stromům. Ohřívám se v malém srubu u ohně, jehož plameny promlouvají k mému srdci..

přináším Slunovratové poselství. Jako každý Letní Slunovrat mne doprovázel Arch. Michael, mí osobní průvodci, z draků tentokrát Vlnolie a Tintaglia. Také přišli Lemuřané, a nakonec přiletěla Vážka. Písně a bubnování včera patřily bohyni Wilth Awa a Domnu..

Imbolc 2023

02.02.2023

V pátek 3.2. vás srdečně zvu na rituální Tance duše v energiích Imbolcu, zasvěceném Bohyni Brighid, se kterou se během rituálu spojíme a pozveme mezi nás.

tentokrát jsme posvátný Slunovratový oheň zapalovali se skupinou šamanů a druidů již včera. Letos rituál proběhl za doprovodu bohyně Wilth Awi, Danu, a Matky Země. Požehnali nám také všechny živly a naše záměry byly podpořeny nově příchozími silnými bytostmi z říše kamenů - Quantum Quattro, Nuumit, Super7, ochraňoval nás Turmalín, Zeolit,...