TANEC DUŠE

Milé ženy,  s velkou radostí vás zvu na Tanec duše. Jestli se ptáte, jaký je to tanec, tak vězte, že je to ten nejdůvěrnější - neb vychází z vás, z vaší podstaty..


Tanec duše je intuitivní. Nejsou dané kroky ani rytmus - každá z nás má svůj jedinečný, každá z nás pluje vesmírem svým jedinečným tempem, a každá duše vnímá hudbu odlišně. Stejná píseň může jednu ženu rozveselit, druhou rozlítostnit, třetí ukolébat  a čtvrtou nechá netečnou.. 

Tanec duše je meditací při hudbě. A ať je naše reakce na hudbu jakákoli, hudba prostupuje tělem, protéká každou naší buňkou, a nese nás na své frekvenci.  Dochází k uvnitřnění, a skrze každou skladbu nacházíme spojení se sebou, vždy jiným způsobem daným frekvencí skladby.  Tím se rozpouští různé emocionální bloky, odplouvají obavy a strachy.  Vzniká tím prostor pro tvořivost, radost, a hluboké propojení se svou podstatou, se svým zdrojem...

V přítmí, pouze při svíčkách a vůní esenciálních olejů, budete moci putovat krajinou své duše, meditovat, objevovat netušené bohatství, odkrývat zapomenuté vzpomínky, někdy i bolesti, ale také se rozpomínat na své sny a touhy ... budete moci jen tak plakat nebo se smát, zpívat nebo křičet, tleskat, dupat, bouřlivě tančit i skákat, nebo se jen tiše vznášet do tónů hudby.. je to jen na vás.. 


Tanec duše má mnoho podob, avšak jeden večer se vždy nese v jednom duchu. Živlové,  čakrové, a transformační tance jsou nejvíce oblíbené, ale možností je mnoho. Cyklus tanců začínáme živlovými tanci, dále tance přizpůsobuji kruhu žen, které se sejdou. Každý cyklus tanců je tedy jiný:-) I večery se svou délkou mohou mírně lišit závisle na tématu tance, a na délce úvodního a zakončujícího kruhu - budeme začínat kolem 18:30, a končit budeme mezi 20:30 a 21 hodinou.
                         Na jaké tance se můžete těšit?


ŽIVLOVÉ

tančíme skrze 6 živlů, které každá máme k dispozici, a které nás formují, podrží, vedou, a léčí...

ČAKROVÉ

harmonizační tanec našich 7 základních čaker; později se můžeme protančit i skrze další čakry (hvězda nebes, hvězda země, ad.)

ARCHETYPÁLNÍ

transformační tanec vedoucí k harmonizaci našich vnitřních rozkolísaných ženských energií - tanec v energii nevinné dívky, svůdné milenky, ženy matky, sebevědomé kněžky, a moudré stařeny 

ALCHYMIE ŽENY

transformační tanec vedoucí k propojení se svou vnitřní silou - jemná víla, nespoutaná čarodějka, vědomá bohyně, moudrá vědma

KONSTELAČNÍ

je vždy 

individuální a na objednávku:-) 

TANEC PŘÍRODY

tanec s pomocí energií řek, dévů stromů a rostlin, aj. - jsou to velmi mocné esence a přinášejí hluboké transformační prožitky; doprovázen esenciálními oleji daných bytostí

EVOKATIVNÍ

tanec s energiemi archandělů, a dalších bytostí

TANEC NA PODPORU JTL. ENERGIÍ

kundalini, dračí energie, aj.

TANEC S ESENCEMI

léčivé a ochranné esenciální oleje z bylin, pryskyřic, aj.

FREKVENČNÍ

tanec za doprovodu hudby a různých terapeutických nástrojů: šamanských bubnů, terapeutických ladiček, tibetských a křišťálových mís, atd.

tančit budeme také za doprovodu Solfeggio a dalších léčivých frekvencí, (např. 432 Hz, 528 Hz)

ALCHYMIE DUŠE

tanec pro podporu proměny duše, rovzpomínání si na účel inkarnace, aj.

ŠAMANSKÝ TANEC

tanec se svým silovým zvířetem, aj.

TANEC S VEDENOU MEDITACÍ 

rmeditace v tanci - meditace 2 srdcí, aj.

AKTIVAČNÍ TANEC

tanec pro aktivaci funkce jtl. orgánů - např.  brzlíku, hypofýzi, epifýzi (frekvence 963 Hz), ženských orgánů - menstruace, otěhotnění, přechod, aj.

TANEC V KOSMICKÝCH ENERGIÍCH

při příležitosti aktivace různých kosmických energií, např. diamantové energie během Lví brány 2020, aj.

RITUÁLNÍ TANEC

rituály v tanci - hlubší napojení se na záměr, např. rituál červené růže, rituál Ho'opono'pono, aj. - bude probíhat podle potřeb skupiny...


                                              PŘÍŠTÍ SETKÁNÍ JE 26.10.2020 v 18:30 hod
tančit budeme se záměrem: napojení na svůj zdroj, rozsvícení svého vnitřního světla, a ochrana svého pole

                                                          Čarokrásná chaloupka u babky , Hvozdnice 72 

                                                                                Cena - 350,- Kč za večer

                                                                                   tančíme 1x za 14 dní                                                           

                                                           

 přihlášky a bližší info ohledně termínů, parkování, apod,:-) na:   tanec@pruvodceduse.czZ fyziologického pohledu :-) je tanec mediátorem - umožňuje spojení všem částem naší bytosti, skrze hlubší alfa stav. I jemný tanec přirozeně ukolébá naše hemisféry do harmonického vyvážení, čímž nám umožní otevřít si vnitřní kanál, a tím spojení s duší, a některým - byť nevědomě - i se svým duchem. V tomto stavu dochází ke spontánnímu hojení, regeneraci, dočerpání energie, omlazení, a duchovnímu růstu.


Jestli tato slova čte muž, kterého tanec duše oslovil, pak jej také moc vítám. Každý má v sobě ženský i mužský princip. Duše ráda tančí jak v těle ženy tak v těle muže - nedělá rozdíly..

Všechny muže, kteří by rádi tančili (se) svou duší, tedy také srdečně zvu! 

prostoru se ještě dostává péče, krom světýlek a závěsů přibude krásné zábradlí, které se při troše fantazie může stát součástí nejedné taneční kreace:-)
prostoru se ještě dostává péče, krom světýlek a závěsů přibude krásné zábradlí, které se při troše fantazie může stát součástí nejedné taneční kreace:-)

Bližší info a přihlášky mailem na:  tanec@pruvodceduse.cz