TANEC DUŠE

                                        "Jsem bohyně, do sebe ponořena                                                                                           Jsem víla, sny opředena                                                                                               Jsem čarodějka, tajemstvím zahalena                                                                                   Obě má srdce s duší  propojena                                                                                                Tančím,  Tvořím,  Jsem"                                                    Luna 

                                                     🌹                                               


              

Milé ženy, vítám vás na stránkách věnovaných tanci duše, který  

 • vychází z naší podstaty
 •  je intuitivní 
 • pro nějž nejsou dané kroky ani rytmus - každá z nás tančí vesmírem svým jedinečným tempem, a každá duše vnímá hudbu odlišně. Stejná píseň může jednu ženu rozveselit a druhou rozlítostnit..
 • je meditací při hudbě - ta prostupuje tělem, protéká každou naší buňkou, a nese nás na své frekvenci
 • přirozeně ukolébá naše hemisféry do harmonického vyvážení, čímž nám umožní otevřít si vnitřní kanál, a tím spojení se svým vyšším vědomím
 • skrze každou skladbu nacházíme spojení se sebou, vždy jiným způsobem, daným frekvencí skladby
 • tím se během tance rozpouští různé emocionální bloky, odplouvají obavy a strachy
 • dává vzniknout prostoru pro tvořivost, radost, a hluboké propojení se svou podstatou, se svým zdrojem...
 • dochází ke spontánnímu hojení, regeneraci, dočerpání energie, omlazení, a duchovnímu růstu.

Co nás tedy čeká?

V přítmí, pouze při svíčkách a vůní esenciálních olejů, budeme moci putovat krajinou své duše, meditovat, objevovat netušené bohatství - odkrývat zapomenuté vzpomínky, někdy i bolesti, ale také se rozpomínat na svou sílu, sny a touhy .. na to kdo opravdu jsme ... 

Budeme moci jen tak plakat nebo se smát, zpívat nebo křičet, tleskat, dupat, bouřlivě tančit i skákat, nebo se jen tiše vznášet do tónů hudby.. je to jen na každé z nás.. Některé ženy prožívají během tanců stavy změněného vědomí, astrálně cestují, nebo se ponoří do 4D a komunikují s jinými bytostmi. 

Tanec duše má mnoho podob, avšak jeden večer se vždy nese v jednom duchu. Živlové, čakrové, a archetypální tance jsou nejvíce oblíbené, ale možností je mnoho. Tance přizpůsobuji kruhu žen, které se právě schází, a také tvořím tance spojené s oslavami kola roku, vždy v aktuálních energiích.. Taneční večery se tedy liší záměrem a tématem, liší se i délkou, neb i délka úvodního a zakončujícího kruhu nebývá stejná. Témata tanců najdete níže:-)


AKTUÁLNÍ POZVÁNKY

ARCHETYPÁLNÍ TANCE - ARCHETYP MATKY

Milé ženy,                                                                                   tento pátek 17.3. nás čeká speciální setkání:  třetí ze série archetypálních tanců - Tanec Duše v archetypu Matky, v kulminujících energiích jarní rovnodennosti.

Toto propojení archetypu Matky a rovno-dennosti je nádherně symbolické, neb právě rovnováha mezi moc x málo, hojnost x nedostatek, jak moc dávám x jak moc přijímám, jsou důležitá témata archetypu matky. 

Klíčovým tématem je zacházení s jinovou energií - poprvé jsme jí mohly ochutnat v archetypu Panny, pak jsme si s ní hrály v archetypu Milenky, a teď přišla chvíle, kdy dozrála do archetypu Matky - nyní se s touto energií potřebujeme sžít. 

Na pomoc nám přijde karta Velké Arkány - Císařovna, neb ta přináší dar zacházení se svou jin-ovou energií.. a také mezi sebe přivoláme bohyni Živenu, slovanskou bohyni života..

https://youtu.be/dMGfellpBe0

Archetypální tance jsou pro ženy velmi silné a hluboké. Každému archetypu věnujeme jeden večer.

Každá z nás máme k jednotlivým archetypům svůj vlastní vztah.. Někde se cítíme nedosycené, někde se potlačujeme, neb máme nezpracovaná témata, která nás bolí, či jsme v daném archetypu zaseklé a nejde nám přirozeně vplout i do jiných, byť je to třeba... 

A tak tento pátek z divokých vod archetypu milenky připlujeme do přístavu v archetypu matky - z vášnivé energie přejdeme do klidu a hloubek, ve kterých se tento archetyp tak rád ztrácí pro druhé... v hloubkách které nás občas děsí; přichází konfrontace s hlubokými stíny; z nezávazné přelétavé milenky se stává matka, která tvoří domov a vydává se tak všanc svému mužskému protějšku, neb domovem ukazuje svou niternou podstatu, a také v tomto lůnu se odehrává veškerý rodinný život - to je výzva. Nepřipomíná jí to něco? Jaká byla její máma?  A co když bude odmítnutá? Co když bude nedostačivá? A co ta její jin-ost, jak jí do toho všeho zakomponovat? Jak moc se má starat, aby se druzí cítil imilováni? A jak málo se má starat, aby svou péčí ostatní nedusila? Rovnováha je křehká... 

https://youtu.be/cEEWGb0vGxw ... láska mezi mužem a ženou... i 333 let později...

Tyto a další témata si tento pátek během tanců prožijeme, a co bude třeba - vyčistíme nebo přenastavíme.. neb žena je zdravá ve chvíli, kdy má každý archetyp na dosah a může si vybírat, co z jakého archetypu právě využije. Plynule mezi nimi tančí životem, a každý jí v danou chvíli přináší radost..

 

Více o tomto archetypu najdete zde: https://www.pruvodceduse.cz/archetypalni-tance-matka/
A co sebou? (kdo chce)

- rituální předmět na oltář, který pro vás symbolizuje archetyp Matky nebo bohyni Živenu

- rituální oblečení (vhodné na tanec), ve kterém se budete cítit dobře

    • tančíme 1x za 14 dní, v pátek od 18 hodin 
 •  tančíme v Centru Amida, Děčín - Podmokly, sál v přízemí 
 • sebou: nejdůležitejší je příjemné oblečení na tanec, a pokud budete chtít, může být i tématické - např. barvou nebo doplňky; pití. 
 • cena 300,- 

 •  
   

přihlášky a bližší info na: tanec@pruvodceduse.cz


Na jaké tance se můžete těšit příště?


ŽIVLOVÉ

tančíme skrze 6 živlů, které každá máme k dispozici, a které nás formují, podrží, vedou, a léčí...

ČAKROVÉ

harmonizační tanec našich 7 základních čaker; později se můžeme protančit i skrze další čakry (hvězda nebes, hvězda země, ad.)

ARCHETYPÁLNÍ

transformační tanec vedoucí k harmonizaci našich vnitřních rozkolísaných ženských energií - tanec v energii nevinné dívky, svůdné milenky, ženy matky, sebevědomé kněžky, a moudré stařeny 

ALCHYMIE ŽENY

transformační tanec vedoucí k propojení se svou vnitřní silou - jemná víla, nespoutaná čarodějka, vědomá bohyně, moudrá vědma

KONSTELAČNÍ

je vždy 

individuální a na objednávku:-) 

TANEC PŘÍRODY

tanec s pomocí energií řek, dévů stromů a rostlin, aj. - jsou to velmi mocné esence a přinášejí hluboké transformační prožitky; doprovázen esenciálními oleji daných bytostí

EVOKATIVNÍ

tanec s energiemi archandělů, a dalších bytostí

TANEC NA PODPORU JTL. ENERGIÍ

kundalini, dračí energie, aj.

TANEC S ESENCEMI

léčivé a ochranné esenciální oleje z bylin, pryskyřic, aj.

FREKVENČNÍ

tanec za doprovodu hudby a různých terapeutických nástrojů: šamanských bubnů, terapeutických ladiček, tibetských a křišťálových mís, atd.

tančit budeme také za doprovodu Solfeggio a dalších léčivých frekvencí, (např. 432 Hz, 528 Hz)

ALCHYMIE DUŠE

tanec pro podporu proměny duše, rovzpomínání si na účel inkarnace, aj.

ŠAMANSKÝ TANEC

tanec se svým silovým zvířetem, aj.

TANEC S VEDENOU MEDITACÍ 

rmeditace v tanci - meditace 2 srdcí, aj.

AKTIVAČNÍ TANEC

tanec pro aktivaci funkce jtl. orgánů - např.  brzlíku, hypofýzi, epifýzi (frekvence 963 Hz), ženských orgánů - menstruace, otěhotnění, přechod, aj.

TANEC V KOSMICKÝCH ENERGIÍCH

při příležitosti aktivace různých kosmických energií, např. diamantové energie během Lví brány 2020, aj.

RITUÁLNÍ TANEC

rituály v tanci - hlubší napojení se na záměr, např. rituál červené růže, rituál Ho'opono'pono, aj. - bude probíhat podle potřeb skupiny...

TANEC V EMOCÍCH

na podporu pozitivních stavů bytí - např.  novoroční tanec v emocích na podporu lásky, laskavosti, a odvahy.. nebo tanec skrzeva strachy, aj.
Něco více o tanci... aneb jak vznikl Tanec duše...

Přirozený tanec je mediátorem - umožňuje spojení všech částí naší bytosti. 

Přirozeným pohybem se dostáváme do tzv. alfa stavu, což je stav, kdy jsou obě naše hemisféry vyrovnané. Někteří se během tance ponoří ještě hlouběji, kdy dochází i ke změněným stavům vědomí, a pak často i průlomovým objevům:-) Ale i jemný tanec přirozeně ukolébá naše hemisféry do harmonického vyvážení, čímž nám umožní otevřít si vnitřní kanál, a tím spojení s duší, a některým - byť nevědomě - i se svým duchem. 

V tomto stavu dochází ke spontánnímu hojení, regeneraci, dočerpání energie, omlazení, a duchovnímu růstu.

Tanec mne doprovází od mala, prý jsem dříve tančila, než chodila..:-) Hudbu jsem nikdy nevnímala jako něco odděleného, ale rytmus a melodie vždy tvořily nedílnou součást mé bytosti.. skrze baletní průpravu, přes street a break dance, jsem se protančila k latinsko-americkým tancům. Věnovala jsem se také improvizačnímu divadlu a zpěvu. 

K tomu ale záhy přišlo druhé volání - curandera... udeganga...oba jsou prastaré názvy pro ženu šamanku. A tak se v Jižní Americe propojily dvě cesty - cesta hudby a cesta léčitele. 25 let se věnuji práci s energiemi a různým druhům terapií. Proto o sobě říkám, že jsem průvodkyní, homeopatkou, a cestovatelkou mezi světy..

Tanec duše je syntézou všech mých hudebních, divadelních a terapeutických poznatků. Je silně transformační, neb není jen o tanci jakožto fyzickém pohybu, ale fyzický pohyb vychází z každé buňky těla, a zpětně každou buňku těla oživuje. Vychází z propojené vůle duše a vnitřního dítěte, a sytí je ryzím prožitkem a radostí. 

Tanec duše vznikl jako přirozený terapeutický nástroj, který nám v bezpečném prostředí a bezpečným způsobem umožňuje vydat se na sebepoznávací a sebeléčivou cestu krajinami své duše. 

S láskou, Luna 


Bližší info a přihlášky mailem na:  tanec@pruvodceduse.cz