TANEC DUŠE

Milé ženy, srdečně vás zvu na první setkání v novém cyklu transformačních tanců - Tanec duše.        

                                             "Jsem bohyně, do sebe ponořena                                                                                                           Jsem víla, sny opředena                                                                                                     Jsem čarodějka, tajemstvím zahalena                                                                                             Obě má srdce s duší  propojena                                                                                                            Tančím  Tvořím  Jsem"                                                              🌹      


Tanec duše 

 • vychází z naší podstaty
 •  je intuitivní 
 • nejsou dané kroky ani rytmus - každá z nás tančí vesmírem svým jedinečným tempem, a každá duše vnímá hudbu odlišně. Stejná píseň může jednu ženu rozveselit a druhou rozlítostnit..
 • je meditací při hudbě - ta prostupuje tělem, protéká každou naší buňkou, a nese nás na své frekvenci
 • přirozeně ukolébá naše hemisféry do harmonického vyvážení, čímž nám umožní otevřít si vnitřní kanál, a tím spojení se svým vyšším vědomím
 • skrze každou skladbu nacházíme spojení se sebou, vždy jiným způsobem, daným frekvencí skladby
 • tím se během tance rozpouští různé emocionální bloky, odplouvají obavy a strachy
 • dává vzniknout prostoru pro tvořivost, radost, a hluboké propojení se svou podstatou, se svým zdrojem...
 • dochází ke spontánnímu hojení, regeneraci, dočerpání energie, omlazení, a duchovnímu růstu.


Co nás tedy čeká?

V přítmí, pouze při svíčkách a vůní esenciálních olejů, budeme moci putovat krajinou své duše, meditovat, objevovat netušené bohatství - odkrývat zapomenuté vzpomínky, někdy i bolesti, ale také se rozpomínat na svou sílu, sny a touhy .. na to kdo opravdu jsme ... 

Budeme moci jen tak plakat nebo se smát, zpívat nebo křičet, tleskat, dupat, bouřlivě tančit i skákat, nebo se jen tiše vznášet do tónů hudby.. je to jen na každé z nás.. Některé ženy prožívají během tanců stavy změněného vědomí, astrálně cestují, nebo se ponoří do 4D a komunikují s jinými bytostmi. 

Tanec duše má mnoho podob, avšak jeden večer se vždy nese v jednom duchu. Živlové, čakrové, a archetypální tance jsou nejvíce oblíbené, ale možností je mnoho. Tance přizpůsobuji kruhu žen, které se právě schází, a také tvořím tance spojené s oslavami kola roku, vždy v aktuálních energiích.. Taneční večery se tedy liší záměrem a tématem, liší se i délkou, neb i délka úvodního a zakončujícího kruhu nebývá stejná. Témata tanců najdete níže:-)


AKTUÁLNÍ POZVÁNKY


Milé ženy, 

tento pátek 25.11. vás opět srdečně zvu na další setkání Tance duše - tentokrát se protančíme skrze 7 čaker stínem i éterem:
- posílíme spojení se zemí
- pohladíme své vnitřní dítě
- posílíme své sebe-vědomí
- zaktivujeme obě srdce
- posílíme svou čakru komunikace
- spojíme se se svým vyšším vědomím
- nahlédneme plán své duše pro toto období  


Nejprve vytvoříme kruh, v jehož bezpečí se pak během tance každá můžeme vydat krajinami své duše. Na konci jako vždy v kruhu posdílíme, popijeme čaj a vyložíme si karty - tentokrát šamanské a karty řek
 🌹

 

 • tančíme 1x za 14 dní, v pátek od 17:30 (je možné, že čas ještě trochu upravíme, podle potřeb vzniklé skupiny)
 •  tančíme v Centru Amida, Děčín - Podmokly, sál v přízemí 
 • sebou: nejdůležitejší je příjemné oblečení na tanec, a pokud budete chtít, může být i tématické - např. barvou nebo doplňky; pití. 
 • cena 300,- 
   
   

přihlášky a bližší info na: tanec@pruvodceduse.cz


Na jaké tance se můžete těšit příště?


ŽIVLOVÉ

tančíme skrze 6 živlů, které každá máme k dispozici, a které nás formují, podrží, vedou, a léčí...

ČAKROVÉ

harmonizační tanec našich 7 základních čaker; později se můžeme protančit i skrze další čakry (hvězda nebes, hvězda země, ad.)

ARCHETYPÁLNÍ

transformační tanec vedoucí k harmonizaci našich vnitřních rozkolísaných ženských energií - tanec v energii nevinné dívky, svůdné milenky, ženy matky, sebevědomé kněžky, a moudré stařeny 

ALCHYMIE ŽENY

transformační tanec vedoucí k propojení se svou vnitřní silou - jemná víla, nespoutaná čarodějka, vědomá bohyně, moudrá vědma

KONSTELAČNÍ

je vždy 

individuální a na objednávku:-) 

TANEC PŘÍRODY

tanec s pomocí energií řek, dévů stromů a rostlin, aj. - jsou to velmi mocné esence a přinášejí hluboké transformační prožitky; doprovázen esenciálními oleji daných bytostí

EVOKATIVNÍ

tanec s energiemi archandělů, a dalších bytostí

TANEC NA PODPORU JTL. ENERGIÍ

kundalini, dračí energie, aj.

TANEC S ESENCEMI

léčivé a ochranné esenciální oleje z bylin, pryskyřic, aj.

FREKVENČNÍ

tanec za doprovodu hudby a různých terapeutických nástrojů: šamanských bubnů, terapeutických ladiček, tibetských a křišťálových mís, atd.

tančit budeme také za doprovodu Solfeggio a dalších léčivých frekvencí, (např. 432 Hz, 528 Hz)

ALCHYMIE DUŠE

tanec pro podporu proměny duše, rovzpomínání si na účel inkarnace, aj.

ŠAMANSKÝ TANEC

tanec se svým silovým zvířetem, aj.

TANEC S VEDENOU MEDITACÍ 

rmeditace v tanci - meditace 2 srdcí, aj.

AKTIVAČNÍ TANEC

tanec pro aktivaci funkce jtl. orgánů - např.  brzlíku, hypofýzi, epifýzi (frekvence 963 Hz), ženských orgánů - menstruace, otěhotnění, přechod, aj.

TANEC V KOSMICKÝCH ENERGIÍCH

při příležitosti aktivace různých kosmických energií, např. diamantové energie během Lví brány 2020, aj.

RITUÁLNÍ TANEC

rituály v tanci - hlubší napojení se na záměr, např. rituál červené růže, rituál Ho'opono'pono, aj. - bude probíhat podle potřeb skupiny...

TANEC V EMOCÍCH

na podporu pozitivních stavů bytí - např.  novoroční tanec v emocích na podporu lásky, laskavosti, a odvahy.. nebo tanec skrzeva strachy, aj.
Něco více o tanci... aneb jak vznikl Tanec duše...

Přirozený tanec je mediátorem - umožňuje spojení všech částí naší bytosti. 

Přirozeným pohybem se dostáváme do tzv. alfa stavu, což je stav, kdy jsou obě naše hemisféry vyrovnané. Někteří se během tance ponoří ještě hlouběji, kdy dochází i ke změněným stavům vědomí, a pak často i průlomovým objevům:-) Ale i jemný tanec přirozeně ukolébá naše hemisféry do harmonického vyvážení, čímž nám umožní otevřít si vnitřní kanál, a tím spojení s duší, a některým - byť nevědomě - i se svým duchem. 

V tomto stavu dochází ke spontánnímu hojení, regeneraci, dočerpání energie, omlazení, a duchovnímu růstu.

Tanec mne doprovází od mala, prý jsem dříve tančila, než chodila..:-) Hudbu jsem nikdy nevnímala jako něco odděleného, ale rytmus a melodie vždy tvořily nedílnou součást mé bytosti.. skrze baletní průpravu, přes street a break dance, jsem se protančila k latinsko-americkým tancům. Věnovala jsem se také improvizačnímu divadlu a zpěvu. 

K tomu ale záhy přišlo druhé volání - curandera... udeganga...oba jsou prastaré názvy pro ženu šamanku. A tak se v Jižní Americe propojily dvě cesty - cesta hudby a cesta léčitele. 25 let se věnuji práci s energiemi a různým druhům terapií. Proto o sobě říkám, že jsem průvodkyní, homeopatkou, a cestovatelkou mezi světy..

Tanec duše je syntézou všech mých hudebních, divadelních a terapeutických poznatků. Je silně transformační, neb není jen o tanci jakožto fyzickém pohybu, ale fyzický pohyb vychází z každé buňky těla, a zpětně každou buňku těla oživuje. Vychází z propojené vůle duše a vnitřního dítěte, a sytí je ryzím prožitkem a radostí. 

Tanec duše vznikl jako přirozený terapeutický nástroj, který nám v bezpečném prostředí a bezpečným způsobem umožňuje vydat se na sebepoznávací a sebeléčivou cestu krajinami své duše. 


Bližší info a přihlášky mailem na:  tanec@pruvodceduse.cz