Energetické čištění a harmonizace prostor

aneb vykuřování... 


Stejně jako živé bytosti, tak i domy a prostory kolem nich mají své vyšší vědomí. U domu často vnímáme jeho duši, o místu někdy řekneme, že je jakoby prázdné, nebo naopak že má genius locci. Vždy mluvíme o tomtéž - o jejich záměru, předloze, o jejich vibracích... a vnímáme, když jsou tyto vibrace narušeny. Pak s jejich laskavým svolením přichází na řadu ten, který vibrace pomůže očistit a vyladit. Okresy, státy, kontinenty, řeky, moře, a oceány - ti všichni také mají v této vyšší energetické hladině svého správce - Egregora. Jsou to živé bytosti, jejichž vnímání sice nepodléhá naší dimenzi, ale pokud k nim mluvíme s pokorou, máme možnost se dozvědět leckdy velmi zajímavé a důležité věci, a někdy i vedení v tom, jak místu pomoci..


Každý dům má svou duši, je zhmotněn s určitým záměrem, má svůj příběh, zažil různé události - některé domy vibrují vysoko, jsou prolité světlem a energie v nich příjemně proudí, některé domy mají za sebou nelehké časy, plné bolestivých a strachuplných událostí, a některé domy poskytují prostor duším, které měly dávno odejít, ale neodešly.. Ať to má dům jakkoli, jednou za čas je dobré ho očistit (např. na Hromničky nebo před zimním slunovratem, nebo i častěji).Místa i domy nám dají najevo, když potřebují očistit. Můžeme cítit nepohodu ('negativní energii'), cítíme, že se mnohdy zbytečně hádáme, nebo se nemůžeme v domě soustředit či uvolnit, a cítíme, že je to energií v domě.. Někdy stačí dům pročistit, a někdy je na místě dům upravit i fyzicky (menší stavební úpravy, odebrat staré kusy nábytku, na kterých cítím neg. energie, nebo přemístit nábytek a přemalovat na klidnější barvy, apod.). O to vše si dům - jak říkám - našeptá:-)Místo, na kterém je dům postaven, má taktéž svůj příběh a záměr. A často potřebuje pomoc stejně tak jako dům, který na něm stojí.

Na čištění prostor ráda používám různá vykuřovadla, vonné oleje, léčivé nástroje, mantry (zvuky které vydávám, nemám pod kontrolou a přichází vždy z 'útrob' domu skrze mé hrdlo),poslouchám, co mi šeptá, a nechám se vést. Krom zpěvu prostory vítají i převibrování přes ladičky. Někdy se stane, že je třeba pomoci odejít duším, které nemohly odejít v době, kdy měly, a dělají obyvatelům domu zle. Tyto rituály vyžadují jiné postupy než běžné vykuřování prostor.

oheň jako transformační živel
oheň jako transformační živel

Pro ukotvení pozitivních vibrací a toků energie po rituálu používám různé orgonové zářiče, které nám pomohou nové nastavení kotvit a udržovat.

orgonový přívěsek
orgonový přívěsek

orgonový turniket
orgonový turniketVenkovní prostory

Podobně je tomu i s venkovními prostory. Zahrady si ale často kromě očistných rituálů říkají i o rituály ochranné. Sem poté většinou umisťuji orgonové pyramidy. Způsob umístění vždy záleží na daném místě. Ráda dávám orgon - dar vodě, dar zemi, a kotvící orgon... Ale vždy je to v napojení a v plném souznění s místem..

Příběh ze života: žila byla kdysi v jednom domě rodina, která poklidně proplouvala rokem, než přišly dušičky. Každý rok na podzim se v této rodině odehrál podobný scénář - rodiče se hádali, nenávistně na sebe útočili, jednou dokonce skončilo u fyzického násilí. Nechápali to. Bylo to, jakoby je 'posedl ďábel' . No, ďábla jsem tam nenašla, ale místo toho jsem tam našla dvě uvízlé duše, mezi kterými došlo okolo dušiček k tragedii, ony se s tím nemohly v té době smířit, a proto zůstaly poblíž místu, které pro ně hodně znamenalo.. 

Tento dům jsem čistila na dvakrát. Duše odešly domů. A jak to v pohádkách bývá, tak i tato končí: a tak si v tom domě žijí šťastně až dodnes:-)


zahradní orgon na míru
zahradní orgon na míru
orgonový dar vodě
orgonový dar vodě
Solfeggio 741 Hz chembuster cloudbuster -     extra silný 'přivolávač deště'
Solfeggio 741 Hz chembuster cloudbuster - extra silný 'přivolávač deště'