Speciální rituály

Zpěvy Berounce 

Moji milí, 

zvu vás na Rituál Hojnosti "Zpěvy Berounce" z cyklu Říční zpěvy - tentokráte úplňkový:-), který proběhne ve čtvrtek 11.8.2022 v Řevnicích na břehu řeky Berounky. 

Ber-o-unka je řekou české duše. Spojuje a uchovává energie všech duší, které tu kdy žily, neb jí při odchodu zanechávají svůj energetický otisk. Tato bohyně nám pomáhá ze síly našich předků čerpat, a tak se navrátit zpět ke svým kořenům, i když cesta může být náročná (v jejích hlubinách, ač se to nezdá, je temno a na cestu si lze posvítit jen vnitřním kompasem). Ale stojí to za to, neb tím nám umožní posbírat ztracené střípky sebe a návrat k celistvosti. Berounka nám pomáhá přijmout bolest v rámci vesmírného účetnictví "má dáti-dal", a transformovat ji tak, abychom v ní viděli zdroj zkušeností. Ty pak rozezní NAŠE SRDCE posvátnými tóny života, které dál roztančí zlatou spirálu naší DNA.  

Zpěvem za doprovodu šamanských bubnů přivoláme tuto dech-Beroucí bohyni, aby stála svědkem našeho převzetí svého energetického balíčku, který bývá každé duši zaslán z její domovské hvězdy ihned po zrození, aby zde na Zemi měla dost prostředků pro naplňující život plný hojnosti (balíček se ale k většině nedostane). Pomůže nám také v hlubším propojení se svým posláním…❤️

Barva tohoto rituálu: modro-stříbrno-zlatá 

Sebou: deku na sezení; ručník na utření (za úplňkového svitu měsíce a za doprovodu bubnů bude ten, kdo chce, vstupovat do řeky); šamanský buben nebo djembe nebo chřestidlo; obřadní předmět na oltář, který symbolizuje vaší esenci (jste s nim duchovně spojeni - může to být např. fotografie, kámen, oblečení, šperk, ale třeba i koření, atd.); něco dobrého na společný stůl...:-) 

Místo konání: Řevnice, V chatách 201 (pro info k parkování můžete ve čtvrtek napsat na tel: 724 342 272)

Začátek: kolem 17 hodin se začneme scházet a ve společném plynutí připravovat stůl hojnosti

V 18 hodin zažehneme posvátný oheň; rituál může započnout. 

Maminky s miminky jsou vítány; starší děti a pejskové také, pokud budou schopni účastnit se v souladu s průběhem rituálu:-)

Prosim o nahlášení vaší účasti přes whatsapp, smskou, nebo na e-mailu: luna@pruvodceduse.cz či zitzazrak@gmail.com

V případě potřeby můžete ve čtvrtek psát na tel. 724342272

Budeme se na vás moc těšit,
Luna & Katchamama ❤️ 


Rituál orgonové podpory lesu


Společné rituální předání orgonu lesu a bytostem, které v něm žijí. Orgon pomáhá oživovat energii lesa, zvyšuje jeho vibrace, a je schopen navracet životem tam, kde dlouhou dobu není..