Cheirón aneb v nejhlubší tmě najdeme světlo

07.04.2024

Milí přátelé,

mnozí z vás jste po celý víkend vnímali silnější energie, které dnes odpoledne začaly kulminovat vstříc k zítřejšímu Novoluní doprovázenému zatměním Slunce. Novoluni nastane ve 20:20 a zatmění chvíli před ním.

Již včera se změnilo energetické pole kolem nás, umožňuje jednodušší vnímání přechodů mezi realitami, zvuků, chyb v Matrixu, atd.. Naše 3D je hodně rozvibrovaná a zítra kdekdo pocítí silnou ohnivou energii - o to víc, o co nám bude oheň ze Slunce chybět.

Zítra také dojde k masivnímu přesunu energií mezi Sluncem a Měsícem a započne tím nové období jejich energetické výměny ♾️.

V následujících dnech nám na Zemi přibude také Arkturiánských světelných kódů.

ELMP Země značně kolísá a má obrovský dosah na naši psychiku i zdraví (o tom zvlášť v příštím článku).Dnes vnímám, že je důležité zmínit Cheiróna, jehož působení je už několik dní v našich životech silně citelné. Cheiron (Chiron) je náš vnitřní léčitel, který v těchto dnech využije veškerou ohnivou sílu jako pohon k vyléčení našeho hlubokého zranění. (Ty z vás, kteří zažívají trauma, se kterým si neví rady, mohu uklidnit - existuje úžasná technika stínové práce, která vás velmi laskavým, leč silným a efektivním způsobem traumatem provede. Používám jí velmi ráda spolu s homeopatií, se kterou se krásně doplňují.)

A čím více se rozkmitává energ. pole kolem, tím více je třeba se usebrat a pohroužit do sebe - tak je tomu vlastně při každém silném energ. up-gradu. Je čas vhodný na meditaci a práci se sny. Doporučuji si udělat následující meditaci na noc a ráno si zacvičit Tai chi nebo Chi kung bosí na zahradě, nebo si alespoň zameditovat, a uzemnit se. Uzemňovat se, jak se dá, doporučuji během celého pondělka, dále doporučuji při sobě nosit hematit (ideální jsou pro tento účel hematitové náramky) a záhnědu Elestial.

Zítřejší událost nám přináší příležitost k novému začátku. Tak ji nepropásněme ❤️Večerní meditace s Cheironem

Dnes či zítra, až půjdete spát, dejte si vedle postele misku s rýží a do ní vložte křišťál + jeden kámen ke každé čakře (např. záhnědu, karneol, citrín, růženín, malachit, tyrkys, lapis lazuli a ametyst). Rýže pomáhá vytahovat staré rány i z té největší hloubky, proto je pro tuto meditaci jak stvořená.

Až budete ležet, nejprve chvíli vnímejte svůj dech, a posílejte ho s hlubokým výdechem postupně do všech částí svého těla; s každým výdechem se vaše tělo stává uvolněnější, napětí se rozpouští a nakonec je celé tak uvolněné, že se vaše pozornost může zcela soustředit na energetickou práci.

Ponořte se do sebe, do svého vnitřního bezpečného prostoru; spojte se svou vnitřní vědmou nebo se svým Vyšším JÁ a sdělte jim záměr své meditace: odkrýt a zvědomit si zranění, které jste nyní připraveni vyléčit.

Nechte se vést; jdete bosí po křišťálové cestě, vnímáte, jak kameny postupně pod nohama ožívají a svítí, a dodávají sílu vašem energetickému poli a vašemu záměru.

Přijdete k první spirále, která je vystlána záhnědou; každý váš krok kameny oživuje a ty se rozsvěcí, vnímáte jejich sílu, záhněda podporuje 1. čakru, a tak se jejich energie vlévá do vaší 1. čakry a sytí ji.

Přejdete do 2. spirály, která je vystlána karneoly; každý váš krok kameny oživuje a ty se rozsvěcí, vnímáte jejich sílu, jejich energie se vlévá do vaší 2. čakry.

Přejdete do 3. spirály, která je vystlána citríny; každý váš krok kameny oživuje a ty se rozsvěcí, vnímáte jejich sílu, jejich energie se vlévá do vaší 3. čakry.

Přejdete do 4. spirály, která je vystlána růženíny; každý váš krok kameny oživuje a ty se rozsvěcí, vnímáte jejich sílu, jejich energie se vlévá do vaší 4. čakry - do vašeho hmotného srdce.

Přejdete do 5. spirály, která je vystlána tyrkysy; každý váš krok kameny oživuje a ty se rozsvěcí, vnímáte jejich sílu, jejich energie se vlévá do vaší 5. čakry.

Přejdete do 6. spirály, která je vystlána lapis lazuli; každý váš krok kameny oživuje a ty se rozsvěcí, vnímáte jejich sílu, jejich energie se vlévá do vaší 6. čakry.

Přejdete do 7. spirály, která je vystlána ametysty; každý váš krok kameny oživuje a ty se rozsvěcí, vnímáte jejich sílu, jejich energie se vlévá do vaší 7. čakry.

Přejdete do 8. spirály, která je vystlána malachity; každý váš krok kameny oživuje a ty se rozsvěcí, vnímáte jejich sílu, jejich energie se vlévá do vaší 8. čakry - čakry brzlíku, ochranné čakry a čakry duchovního srdce.

Uprostřed zbývá malá spirála. Vnímáte se jako zářící bytost, plná světla, která nevrhá žádný stín viditelný venku.

Váš stín je uvnitř.

A tam uprostřed spirály vás vítá Cheirón, váš vnitřní léčitel. Zná každé vaše zranění, ať už bylo fyzické nebo duševní, ať se přihodilo v tomto či jiném životě.

Dívá se vám hluboko do očí a přikládá jednu ruku na vaši srdeční čakru. Cítíte silné propojení, dotek hluboko ve vaší duši.

Po chvíli vám druhou rukou podává dar.

Vy jej s vděčností přijímáte a v okamžiku, kdy si jej převezmete, odchází, a nechává vás uvnitř spirály samotné.

Otevíráte Dar a v rukou držíte zhmotněné zranění, které je nyní potřeba léčit. Víte, co dělat.

Děkuji, děkuji, děkuji, děkuji ❤️


up-date 8.4.24

Milí přátelé,

v noci jsem dostala pár nových informací, tak bych ještě ráda doplnila text ze včerejška:

Masivní přesuny energie se dotýkají energetických portálů na Zemi a naší časové osy, která se dnes zase o něco víc mění. Slučuje se několik časových vláken a tím se významně otvírají možnosti převibrování do vyšších hladin vědomí.

Dochází totiž k dalšímu ukotvení časové linie 5D na ZemI.

Jak se změna časové osy může projevovat?

(pro některé je paralelní život v 5D již mnoho let běžný, ale dneškem se spouští nová vlna, čili více lidí bude tyto projevy paralelních realit zažívat)

 • můžete mít pocit, že chvilkově nevíte, kde/kdy jste
 • můžete pociťovat zmatení, jakoby vaše ozubené kolečko vyskočilo z toho velkého časového (mít ten pocit, že jste "štajch")
 • můžete zažívat silné pocity dejá-vu - že tuhle myšlenku jste si už přesně takto uvědomili, nebo že tahle hodina se takto už stala, nebo že tenhle pocit jste už při téhle aktivitě už měli, apod.
 • můžete zažívat pocit časové smyčky
 • můžete mít pocit, že jste něco řekli a přitom ten druhý o ničem neví - je důležité vědět, že ani jeden se nemýlíte (paralelní reality)
 • můžete mít pocit, že uběhla chvilka a přitom je půl hodina nebo i víc pryč
 • můžete mít pocit, že mluvíte s někým, kdo slyší úplně jiná slova, jakoby naslouchal jinému kanálu a nelze se sladit
 • občas uvidíte jakoby skulinku mezi, jakoby v prostoru byly kulisy a něco tam chybělo
 • můžete zažívat pocit, že čas stojí nebo naopak téměř hmatatelně cítíte, že kolem letí jakási časová vlna a než se otočíte, abyste se na ní podívali, je pryč

PAMATUJTE: v 5D svět zrcadlí naše vnitřní nastavení.

 • zůstávejte ve vnitřním klidu a míru
 • vysílejte pouze ty myšlenky, které byste řekli i v té nejhlubší pokoře
 • vysílejte pouze ty myšlenky, které by se mohly stát základními stavebními bloky Nového Světa
 • vnímejte své tělo, svůj klidný dech (nejen při meditaci)
 • vnímejte tep naší Matky Země
 • pracujte s hlínou
 • pracujte s bylinkami - rostliny se up-gradují automaticky, a tak skrze ně můžete být v aktuálním optimálním energetickém nastavení ihned
 • pokud nemáte zahradu, najděte si v parku nebo v lese místo, kde se budete cítit dobře, a lehněte si na deku, abyste mohli být v co nejtěsnějším kontaktu se Zemí
 • uzemňujte se.. (viz. včerejší text)

P:S: Dnešní den je natolik energeticky významný, že CERN prý opět spouští svůj Velký Hadronový Urychlovač (největší urychlovač částic na světě)… pokud ano, tak to mluví za vše…