Letní Slunovrat 2023

21.06.2023

zMilí přátelé,

přináším Slunovratové poselství. Jako každý Letní Slunovrat mne doprovázel Arch. Michael, mí osobní průvodci, z draků tentokrát Vlnolie a Tintaglia. Také přišli Lemuřané, a nakonec přiletěla Vážka. Písně a bubnování včera patřily bohyni Wilth Awa a Domnu..

Vlnolia je vodně-vzdušný drak, kterýu nám krom mnoha jiných atributů pomáhá sladit naše jemněhmotná těla, ukazuje nám cesty energií, a umožňuje nám otvírat portály..

Tintaglia je vzdušně-ohnivý drak, který nám pomáhá s laskavostí nastavit správnou míru ohně a rozprostřít svá vnitřní křídla; pak můžeme letět, plout, tančit, cokoli…

Cítím se požehnána, neb zpráv je mnoho - Arch. Michael se s tím nepáral, byl ostrý jako břitva, ostatně jako vždy:-), zato Vlnolia, Tintaglia, a Lemuřané dokáží láskyplně pohladit po duši.. Vážka přinesla pocit transcendence..Dnes kulminuje zážeh energií, který poslední dobou zažíváme - a to nejen "tam někde v éteru", ale i ve hmotné podobě.. o jarní rovnodennosti jsme hledali rovnováhu a zasévali semínka, která jsme o Zimním Slunovratu uchovali přes zimu. Byla to semínka toho nejlepšího, co jsme si chtěli z minulého roku odnést. Dnes přišla možnost podívat se, jak se nám v nových energiích pluje..

Už nějakou dobu na nás dopadá kosmický prach, který proniká všude v podobě nových vibrací… už nějakou dobu cítíme, že se časo-prostorová osa hýbe, mění se citelně kvalita času, světla, elektřiny, a energie vůbec. Elektřina a energie přichází na přetřes neustále, a je třeba na situaci nahlížet pohledem pozorovatele. Zjistíme totiž, že kvalita elektřiny a energie je jiná, a nabízí více možností nutných pro aktivaci našich nových daností. K aktivaci je tedy třeba změnit náš přístup k nim - naše vnímání a zacházení s nimi…

Už nějakou dobu se mění poměry mezi energií vloženou a výslednou - tou, která se vrací v podobě hmoty. Mnohým to nejde na rozum, protože současnost srovnávají s předešlými roky. Přijde jim paradoxní, že při stejném úsilí nedosahují toho, co chtějí, a naopak někdo jiný při jemném doteku čehosi, někde, nějak.. dosáhne téměř okamžitého výsledku.

Říkáte si proč?

Odpovědi přichází s letním slunovratem.

VIZE A POSELSTVÍ

Viděla jsem bránu ve tvaru Icosahedronu (element vody), ve které stál člověk. Snažil se něco říct, ale nešlo mu to. Hlas mu vypověděl službu, již nemohl dál předstírat, ignorovat se a vykrucovat ze zodpovědnosti, říkat falešné pravdy, hanit ostatní, zneužívat nástroj své duše - HLAS - k tomu, aby se jevil lepším. Zmítal se v bráně jako v pavoučí síti, a nechápal, proč - když tyto praktiky používal tak dlouho - mu to najednou nejde..?

Stál totiž v portálu p-RA-v-DA, který nám tvrdě nastavuje zrcadlo, jehož mnoho plošek odráží dnešní vysoce-vibrační světlo do všech koutů naší duše, a dává nám tím možnost tyto kouty vymést.

Není divu, že na mnohých místech je dnes jakýsi opar, který Slunci zamezuje nepřímo zářit - tento opar už tu byl i včera a způsobuje, že vidíme realitu/hmotu pokrouceně, podle úhlu našeho pohledu. Jak příznačné…

Mnozí posledních několik dnů zažívají:

 • vztek; energie je třaskavá
 • nejde jim se dohodnout s ostatními
 • věci jim přijdou vrtkavé, nestabilní a padají jim z ruky, nebo naráží
 • mají pocit, jakoby se opakovaně nemohli trefit klíčem do klíčové dírky, která tam doteď byla, a najednou je posunutá.

Posunutí klíčové dírky se děje právě kvůli posunu časo-prostorové osy.

Co přináší dnešní Slunovrat?

 • Dneškem přestávají platit některé zákonitosti o projevu hmoty, a tím se otvírají zcela jiné možnosti zacházení s ní. Jsme v tom všichni noví, někteří se s tím sice už nějakou dobu snažíme pracovat, ale lekce je náročná, a je třeba revidovat vše, co jsme se kdy naučili.
 • Nepochybujte o sobě, mějte otevřenou mysl, vnímejte, pozorujte, revidujte.. Je to paradox - léto a jeho prvek oheň vyzývá k činům, ale tím největším vášnivým činem by mělo být to, že se odvážíte jít do sebe (kam se většina uchyluje pouze během nemoci) a okolí - klidně vášnivě - pozorovat. Neb nastává čas, kdy vnější prostředí je opravdu zrcadlem nás samých, a dokud se nebudeme umět pohybovat v krajinách své duše, tak se nebudeme dobře pohybovat ani ve vnějších krajinách… zároveň v sobě nosíme všechny odpovědi, které potřebujeme..
 • S tím souvisí možnost přesun energie tak, jak jsme ho doposud neznali. Přichází čas na aktivaci teleportace a telekineze. Nastal čas, kdy jsme schopni konat dosud nemožné - pokud budeme sami v sobě sladění..
 • Výrazně se aktivovala některá silová místa a Lay linie. V běžném životě to budeme zažívat mnohými způsoby, např. že nám na některých místech bude znatelně hůř nebo lépe (podle toho, jak kdo bude vyladěn). Bude na nich docházet ke spontánním uzdravením, nebo naopak k nehodám. Gaia nám začne ukazovat, že je živá… Budeme jí vnímat silněji a ti z nás, kteří s ní komunikují, budou obdarováni možností čerpání její nesmírné síly a nekonečné podpory.
 • A té bude třeba, neb budeme vystaveni větší nestabilitě ve vnějším prostředí - o to silnější kotvu budeme potřebovat (spojení s Hvězdou Země, středem Země, a spojení se svou domovskou Hvězdou), a o to flexibilnější potřebujeme být.
 • Správné Genové klíče nám pomohou lépe se orientovat v našich vnitřních krajinách...Brána Pravdy nám na dnešní Slunovrat říká:

 • nežiješ-li v souladu se svým tělem a s tělem Země
 • nestaráš-li se o ně jako o svatyni
 • nechodíš-li po Zemi v pokoře a vděku za dary, které ti dává
 • nepoužíváš-li své srdce jako nástroj pro na-ladění
 • nepoužíváš-li svůj HLAS v harmonii se sebou a s ostatními
 • nevyslyšíš-li zprávy a volání své duše
 • ignoruješ-li vedení svého ducha

pak dnešním portálem neprojdeš, nebudeš moci naplno využít darů aktivačního světla, a tím navýšit své vibrace.Jak poznáme, že plujeme ve správných vodách?

 • zažíváme synchronicity
 • plujeme nebo dokonce tančíme životem, a to i přesto, že můžeme zažívat náročné situace, vždy proklouzneme skulinkou, vždy se nám podaří přeskočit otvírající se propast, flexibilně měníme rytmus a směr, když je třeba, ale vždy se zase ke svému vnitřnímu rytmu a směru navrátíme
 • máme pocit, že mezi našim vnitřním prostředím a vnějším prostředí není rozdíl v tlaku a teplotě, energie jsou vyrovnané, přijímáme a dáváme, jako bychom byli jedno se vším a se všemi, co nás obklopuje - žijeme posvátný symbol Vesici PiscisNakonec přiletěla VÁŽKA, která:

 • umožňuje metamorfózu živlů vody a vzduchu, ale voda nejprve musí projít ohněm - Vážka nám umožňuje nechat umřít to, co je třeba, bez ohledu na časoprostor
 • umožňuje pustit vnější podmínky a vnitřní svázání, a nechat věci plynout
 • umožňuje návrat k instinktům - posiluje vnitřní dítě, alfa stav - propojení obou hemisfér, a tím návrat k sobě
 • umožňuje POUŽÍVAT ELEKTŘINU novým způsobem
 • umožňuje aktivaci dračích schopností
 • umožňuje PROTÉKAT ČASO-PROSTOREM, JAK JE TŘEBA
 • umožňuje realizaci vyšších záměrů - spojení nebe se zemíPřeji nám všem požehnaný slunovratový čas ❤️️