Letní Slunovrat - Rituál Litha

18.06.2022

Letní Slunovrat - Sabat Litha

Milí přátelé,

tentokrát jsme posvátný Slunovratový oheň zapalovali se skupinou šamanů a druidů již včera. Letos rituál proběhl za doprovodu bohyně Wilth Awi, Danu, a Matky Země. Požehnali nám také všechny živly a naše záměry byly podpořeny nově příchozími silnými bytostmi z říše kamenů - Quantum Quattro, Nuumit, Super7, ochraňoval nás Turmalín, Zeolit, Křišťál, a mnoho dalších. 

Minulý rok jsme byli vyzváni, abychom opustili nefunkční vzorce, a byli jsme neustále testováni nečekanými a leckdy náročnými životními výzvami. Měli jsme možnost ověřit si, zda jsme se toho naučili dost a jestli to, co jsme se naučili, umíme použít v praxi.  Minulý rok také vynesl na povrch to, co si každý v sobě dlouho nosil, ale právě díky projevenému již nebylo možné tyto věci zakrývat. Chodily mi techniky na aktivaci DNA, a ty jsem na Cestě dračí moudrosti předávala dál. Možnost aktivace DNA pokračuje v tomto roce a je ještě intenzivnější. Na pomoc přichází noví průvodci, objevují se nové kameny, které napomáhají měnit staré struktury a mřížky, a přichází i nové možnosti léčby... Intenzivnější jsou i životní zkoušky, tento rok jedeme naostro..

O Zimním Slunovratu mi přišla zpráva, že je třeba použít tichého uvnitřnění k tomu, abychom se plně napojili na svou POZORNOST, abychom si plně zvědomili, kam jí posíláme, co živíme... Vědomé zacházení s pozorností je nezbytné pro práci se záměrem a zhmotňování reality. Také jsem byla pobídnuta, abych ostatním pomohla očistit krystalickou mřížku, nejen aby se rozpustily a přepsaly staré vzorce, ale také kvůli ochraně před zcela novými vlivy... Téma pozornosti i v tomto roce patří k těm nejdůležitějším, neb probíhá boj o naši mysl, a snaha strhnout nás tam či onam za každou cenu, nebere konce...

A konečně - přišla zpráva, že je čas založit Paralelu - paralelní komunitu lidí, kteří chápou, že přetvořit svět znamená vědomé tvoření nového, nikoliv ničení (=živení) starého.


Letní Slunovrat 2022 

V tomto roce se učíme v Paralele žít - překročením duality, ve vnitřní svobodě, flexibilitě a důvěře v sebe, a k tomu nám napomáhá:

'Klouzající' čas 

- čas se stále 'zrychluje' a nutí nás k intenzivnímu zvědomování, kam dáváme pozornost, neb z 24 hodinového dne máme aktuálně dny o délce cca. 15 hodin 

- také nám pomáhá v práci s čas-o-prostorem - to, co bylo ještě před rokem  těžké, je nyní právě díky ˇklouzajícímu' času a možnosti zhmotňování mnohem jednodušší - umožňuje nám to ohýbat čas-o-prostor a tím se pohybovat skulinami. Je to skvělé v praktickém využití, obzváště pro ty, kteří stejně jako já, ulítávají v čase a pak potřebují skluz dohnat:-)

- ti z nás, kteří minulý rok uspěli ve zbavení se nefunkčních vzorců to mají nyní jednodušší - neb kloužou v čase na aktuálních vlnách s lehčím báglem na zádech - a mohou zažívat až chvíle poklidu a štěstí; oproti tomu ti, kteří stále lpí na nedůležitých věcech či ustrnuli v nefunkčních vzorcích, mohou zažívat pocit, jakoby se ve vlnách energií a života topili, a než se stihnout nad hladinou nadechnout, přichází další vlna..

Electricitas

- tato celovesmírná bytost pro nás hmatatelně mění působení, možná to vnímáme nově díky novému postavení naší planety ve vesmíru, možná se i sama jako taková up-graduje, nebo se dějí oba scénáře najednou... pro nás je to v každém případě zatěžkávající zkouška. Bez elektřiny nemůžeme žít. Všechny impulzy v našem těle jsou na ní závislé. Pokud v našem těle funguje, fungují všechny vzruchy, paměť, trávení, spánek, psychika, prostě všechno. 

-  celý vesmír jí potřebuje; elektřina spolupracuje s ostatními bytostmi a živly, mnozí na ní také závisí. 

- jisté je, že nám umožňuje nejen základní procesy v těle, ale také napomáhá aktivaci nových vláken DNA, a tedy umožňuje nové schopnosti jako telepatii, telekinezi, teleportaci, ad.


Důvěra

- je v tomto roce velkou výzvou; všichni procházíme zatěžkávajícím obdobím, ale těm, kteří jím prochází s důvěrou, že vše je, jak potřebují, se daří lépe a rychleji úkoly zvládnout.

- tento rok nás učí zvládat Archetyp Blázna, který se nenechává omezovat hmotou a s nadšením a důvěrou se vrhá do všech zkušeností, protože to je nakonec důvod, proč přicházím na planetu Zemi.

- když žiji s důvěrou, pak jdu v souladu se svým Duchem - pak mám nejvyšší možnou ochranu a požehnání.

Zhmotňování  

Tím, že čas plyne rychleji, plynou rychleji i karmické lekce a možnost realizace přání a záměru. Někdy máme pocit, že jen pomyslíme, už se to děje... Ano, synchronicity jsou všude kolem nás jako perly, kterých se nám dostává. Nezapomeňte vždy poděkovat na 3x: díky, díky, vždy díky! Děkujete za to, co již máte, za možnosti které žijete, a za dary které vás obohatí cestou...Otevření portálu

- a poslední o co se chci s vámi podělit, je nově otevření portálu, brány, kterou  v sobě nyní můžeme aktivovat (není to energie nulového bodu), a můžeme jí využít pro přestup do Mistrovských energií, jejich čerpání a použití - samozřejmě za předpokladu, že náš záměr je ryzí a konáme v nějvyšším možném zájmu nás i celku. Tato brána je střežena Zlatým drakem, který nevpustí nikoho, kdo není hoden takových vibrací... 

Rituál

A tak, až zítra zažehnete posvátný oheň, ať velkou vatru s přáteli či domácí svíčku sami: poproste oheň, ať vám požehná vašemu záměru, nechť spálí vše, co není k životu, transformuje vše, co je třeba, tak abyste v následujících 2 měsících co nejlépe zhmotňovali zaseté naděje a záměry. (Sklízet budeme na Dožínky) Poproste vodu, aby vám byla nápomocna, a očistila všechny myšlenky a city, aby byly ryzí a v souladu s vámi. A pokud s vámi rezonovala nějaká kvalita, kterou jsem zmínila, můžete jí zakomponovat do zítřejšího rituálu také 🌹

❤️️ Žehnám Ti, Slunce ❤️️